Frezowanie kominów

FREZOWANIE

Firma Marcco proponuje nowoczesną metodę frezowania kominów. Frezowanie kominów przeprowadzamy nowatorską metodą przy użyciu technologii na sucho. Dzięki tej metodzie frezowania można z powodzeniem wyczyścić przewody kominowe i wentylacyjne, czyli te które ze względu na swoją budowę zapychają się najczęściej.


W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów, firma Marcco przeprowadza frezowanie kominów przy użyciu nowoczesnych głowic o napędzie hydraulicznym, co skutecznie niweluje powstałe podczas pracy drgania i hałasy.


Warto skorzystać z usług firmy Marcco i poddać swój komin nowoczesnej metodzie frezowania. Firma Marcco wykonuje swoje usługi na terenie całej Polski - Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk i inne. 


WENTYLACJE I SYSTEMY KOMINOWE

Starsze kotły były urządzeniami nieekonomicznymi w związku z czym nie było konieczności stosowania wkładów ze stali kwasoodpornej. Temperatura spalin w przewodzie kominowym była znacznie wyższa niż obecnie, dzięki czemu skropliny się nie wytrącały. W obecnej dobie ogrzewania i obecności nowych pieców zachodzi taka potrzeba, by każdy komin zaopatrzony był we wkłady kominowe. W związku z tym, że dzisiejsze piece są energooszczędne, występuje problem z wydzielaniem skroplin, które mogą powodować zacieki i nieestetyczne plamy.

Warto zaopatrzyć się w odpowiednie wkłady kominowe. W razie wątpliwość warto skontaktować się z firmą, która jest ekspertem w tej dziedzinie. Profesjonaliści z Marcco doradzą każdemu klientowi w zakresie doboru systemów kominowych oraz frezowania kominów.

FACHOWE DORADZTWO

Firma Marcco posiada wieloletnie doświadczenie w takich usługach jak naprawa kominów, rozwiercanie i frezowanie kominów. Pomagamy przy doborze właściwych wkładów kominowych i systemów wentylacji. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej technologii.
Już dziś skontaktuj się z tą firmą, a zostanie Ci zapewniona fachową pomoc oraz najniższe ceny na rynku!