Izolacje natryskowe

Firma Marcco wykonuje także izolacje nowoczesną metodą natryskową.

Wśród usług dostosowanych do tej techniki zaliczyć można izolacje natryskowe:
  • budynków mieszkalnych i przemysłowych,
  • poddaszy, strychów i innych pomieszczeń,
  • dachów i ścian warstwowych,
Firma Marcco zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, w związku tym każda izolacja natryskowa wykonywana jest przez profesjonalistów z wykorzystaniem najlepszego sprzętu, którym jest urządzenie wysokociśnieniowe. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia w wyniku natrysku powstaje bezstykowa, jednolita warstwa izolacyjna o właściwościach hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych.
Wszystkie izolacje wykonywane techniką natryskową z użyciem pianki najwyższej jakości wiodących marek znacznie przewyższają stosowane materiały tradycyjne, takie jak powszechna wełna mineralna, styropiany, czy ekofibery. Warto wykorzystać izolacje natryskowe i mieć pewność, że powstała warstwa izolacyjna jest nienasiąkliwa i odporna na czynniki chemiczne, a także zabezpiecza konstrukcje metalowe i drewniane przez bardzo długi czas.


Piana poliuretanowa stosowana w technice izolacji natryskowej posiada nieskończoną ilość zalet, które przekładają się jakość wykonywanej usługi.

Piana ta nie tylko skutecznie uszczelnia, ogranicza stratę ciepła i ma doskonałe parametry izolacyjne. Jej wielkim atutem jest przede wszystkim wyjątkowa trwałość i niezmienność w czasie, a także właściwości samogasnące, czy duża wytrzymałość mechaniczna.

Piana ta cechuje się także dużą odpornością na grzyby i pleśń, a dzięki swojej technologii oddycha, jest paroprzepuszczalna i chłonie zaledwie znikomą ilość wody. Firma Marcco słynie ze swojej profesjonalności, w związku z czym stosuje tylko nowoczesny i profesjonalny sprzęt, w którego skład wchodzą wszelkiego rodzaju dozowniki, pistolety i pompy. Firma Marcco roboty specjalistyczne zaprasza do współpracy!!!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!